SleepCarrier

Sleepcarrier 4 farklı kullanım fonksiyonu ile bebeğinizin uykusuna destek olacak yeni nesil bir üründür. Najell tarafından İsveç’de tasarlanan Sleepcarrier hemen hemen tüm bebek arabalarına uyum sağlayan bir bebek taşıma aracıdır. Bebek taşıyıcı Sleepcarrier’ı hem ev içerisinde hem de dışarıda kullanmak çok pratiktir.

Yeni Anne Babaların Hayatını Kolaylaştıran 4 Fonksiyonlu Yeni Nesil  Bebek Taşıma Çantası

SleepCarrier 4 farklı kullanım fonksiyonu ile bebeğinizin uykusuna destek olacak yeni nesil bir üründür. Bebekle ebeveyn arasındaki bağı güçlendiren özelliği ile çocuk psikologları tarafından tavsiye edilmektedir. Kolik etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Bebeğinizi uyandırmadan bir yerden diğer bir yere taşımanızı sağlar. Hem ev içinde hem de dış ortamlarda kullanımı çok pratiktir.

İsveç’de tasarlanan SleepCarrier tüm bebek arabalarına uyum sağlayan bebek taşıma çantası (portbebe)’dır. Aynı zamanda, SleepCarrier diğer bebek taşıma ürünlerinden farklı olarak; bebek taşıyıcı, portatif bebek yatağı ve oyun matına dönüşür. 4 farklı kullanım imkanı sunan SleepCarrier, yenidoğandan itibaren kullanıma uygundur. EN1466 Avrupa Güvenlik Standardı Sertifikasına sahiptir.