En İyi Yeni Doğan Bebek Hediyesi: Ödüllü Whisbear

Yeni Doğan Hediyesi Olarak Whisbear

Yeni doğum yapan bir arkadaşınıza veya sevdiklerinize nasıl bir bebek hediyesi alsam diye düşünüyorsanız yeni annelerin hayatını kurtaran Whisbear – Mırıldanan Ayı’ya mutlaka göz atın! Size minnettar olacaklardır. 🙂

Yenidoğan bebekler doğdukları günden itibaren kendilerini hala anne rahminde hissederler. Sakinleşip daha iyi bir uyku uyumaları için onlara anne rahmindeki ortamı yaratmak gerekir. Whisbear anne rahmindeki gürültüye benzer sesiyle bebeklere bu ortamı yaratan bir uyku yardımcısı ve uyku arkadaşıdır. Yeterli ve huzurlu uyku hem bebekler hem de ebeveynleri için bu süreçte çok önemlidir. Bebeklerde uyku rutini oluşturulmasında ve uyku eğitimi aşamasında Whisbear bu süreçleri destekleyici en önemli parçalardan biridir. Uyku konusunun süper kahramanı Whisbear hem bebekler hem anneleri için hayatlarının vazgeçilmezi olmaktadır. Whisbear bugüne kadar on binlerce bebek ve ebeveyn tarafından test edilip onaylandı. Siz de doğum hediyesi olarak Whisbear’ı hediye edin ve anne ve bebeklerin bu en zorlu süreçlerinde hayatlarını kolaylaştırın. Whisbear’ın onlar için en değerli hediye olacağından emin olabilirsiniz.

Whisbear baby shower hediyesi olarak doğum yapacak anneler için en iyi bebek hediyesi tavsiyesi olacaktır. Bebekleri ve anneleri için birçok faydasının yanında Whisbear şık tasarımı ve kalitesi ile de uzun yıllar kullanılacak ve severek saklanacak çok değerli bir baby shower hediyesidir.

Bir bebeğin tüm gelişim sürecince gece ve gündüz uykularında çocukluk dönemine kadar yanında olan Whisbear, bebekler için en iyi uyku arkadaşı ve duyusal becerilerini geliştirici harika bir oyuncak olacaktır. Whisbear’ın çocukların çizimlerinden ilham alınan tasarımı ve renkli ve hışırtılı ayakları sayesinde bebekler için çok yönlü bir oyuncaktır. Patilerindeki mıknatıslar sayesinde de gidilen her yere götürülebilir ve istenilen yere sabitlenebilir inovatif bir üründür. Ailelerin vazgeçilmezi olarak her yenidoğan alışveriş listesinde bulunması gereken bir ürün olmaktadır.

Whisbear tasarım ödüllüdür ve en yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu özellikleriyle ayrıcalıklı bir ürün olan Whisbear seçkin bir bebek doğum hediyesine dönüşmektedir. Şu an tüm dünyada pek çok uyku danışmanı ve pediatristler tarafından tavsiye edilen Whisbear çok popüler bir bebek hediyesidir ve özel kişilere hediye edilmektedir. Ürünü kullanıp memnuniyetini dile getiren İngiliz düşesi de bunlardan biridir.

 

Neden Whisbear?

Anneler Ne Diyor? (Kullanıcı Yorumları)

Uyku Danışmanı Rebecca Michi’nin Whisbear İncelemesi