Garanti ve İade

TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra ertesi gün kargoya verilir. Kargoya verilme süresi en geç bir (1) sonraki iş günüdür

 

GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki şartlar dahilinde değişim/iade yapabilirsiniz. İade ve değişim işlemi ile ilgili öncesinde mutlaka email veya telefon yoluyla firmanın bilgilendirilmesi gerekmektedir. Kusurlu ve hatalı ürünler dışında değişim ve iadelerin kargo ücreti alıcıya aittir.

  • Ürünün kullanılmamış ve paketinin açılmamış olması gerekmektedir. Kullanılan, paketi açılıp hasar gören ve yeniden satılabilirlik özelliğini kaybeden ürünlerin değişim ve iadesi yapılmamaktadır. 
  • Satın aldığınız ürünün değişim veya iade yapılabilmesi için ürün ambalajının (ürün kutusu ve poşeti) zarar görmemesi ve ürün etiketinin koparılmaması gerekmektedir. Ürünün orijinal kutusunun zarar görmeden kargo poşetine koyularak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
  • İade ve değişimler sadece ürün faturası ile yapılmaktadır. Faturanın her 2 (iki) nüshasının da tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Aksi halde, iade ve değişim yapılamamaktadır.

Ürün bize ulaştıktan sonra incelenip para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde kredi kartına, havale ödemelerine ait para iadelerinde bize iletilecek IBAN numarasına gönderim gerçekleşmektedir.